Niekończąca się promocja Activeshop! Sprawdź produkty Activeshop w najlepszych promocyjnych cenach!

Aktualna Promocja Activeshop

Mamy dla Ciebie aktualną promocję Activeshop. Sprawdź sama!

Activeshop – pomocna dłoń w wyposażeniu salonu kosmetycznego

Kompleksowe urządzenie salonu kosmetycznego to nie lada wyzwanie. Przygotowanie stanowisk do pracy, wyposażenie studia w odpowiednie sprzęty, zakup niezbędnych produktów pielęgnacyjnych i upiększających, wybór środków zapewniających bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów – wszystkie te zadania skutecznie zajmują całą uwagę osób rozkręcających biznes w branży kosmetycznej. Z pomocą w urządzeniu wnętrza każdej ambasady urody z pomocą przychodzi Activeshop.

Kosmetyka profesjonalna od A do Z

Activeshop to największy europejski producent kompleksowego wyposażenia salonów kosmetycznych, który może poszczycić się ponad siedemnastoletnim stażem. Firma odróżnia się kreatywnymi pomysłami, indywidualnym podejściem, bogatym asortymentem, a także szybkim, bo nawet dwudziestoczterogodzinnym czasem realizacji.

Lwią część asortymentu Activeshop stanowią różnego rodzaju sprzęty niezbędne do świadczenia usług kosmetycznych na wysokim poziomie. Klienci tego sklepu w prosty sposób mogą wzbogacić swój beauty-interes o higieniczne środki jednorazowego użytku, na przykład rękawice foliowe czy lateksowe, damską i męską bieliznę do depilacji, a także serwety, czepki i maski kosmetyczne.

Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nie tylko produkty służące do zachowania odpowiedniego poziomu higieny i bezpieczeństwa są obligatoryjnymi elementami wyposażenia salonu kosmetycznego, dlatego też w ofercie Activeshop znaleźć można kosmetyki cenionych marek, takich jak Farmona, Apis Professional czy Syis Pro.

Marka Activeshop – dla każdego coś potrzebnego

Abstrahując od eksploatacyjnego asortymentu salonów kosmetycznych, warto wspomnieć także o sprzętach, bez których branża zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających nie może należycie funkcjonować.

Wizażyści i styliści paznokci z pewnością zainteresują się bogatym wyborem lamp oświetlających stanowisko pracy, natomiast pasjonatom zabiegów „cięższego” kalibru do gustu przypadną specjalistyczne urządzenia do gabinetu – narzędzia do elektrostymulacji, lampy wooda wspomagające diagnostykę dermatologiczną czy maszyny umożliwiające wykonywanie zabiegu mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego.

Activeshop to dystrybutor wyposażenia salonów kosmetycznych, który odznacza się bogatym asortymentem. Ta marka ma na uwadze nie tylko jakość oferowanych towarów, ale także indywidualne potrzeby każdego klienta.