Szukasz osoby, który zadba o Twoje dłonie? Wybór odpowiedniej stylistyki paznokci wbrew pozorom wcale nie jest prostym zadaniem. Oczywiście zdarza się, że trafisz do konkretnego salonu z polecenia znajomej, która była zadowolona z wykonanej usługi. Jednak co zrobić, jeżeli nie masz takiej możliwości? Wówczas najlepiej skorzystać z rankingów, które uwzględniają oceny klientów. Na tej podstawie zostało przygotowane zestawienie TOP 10 salonów, które w pierwszej połowie 2020 roku cieszyły się największym zainteresowaniem.

Bionika Urody

Salon kosmetyczny zlokalizowany przy ul. Rafała Wojaczka 3d. Miejsce, którego nazwa nawiązuje do klimatu panującego wewnątrz. Naturalna kolorystyka i inspiracje naturą to oprócz pięknych paznokci cecha charakterystyczna tego miejsca. Stylistki Bionika Urody podkreślają, że oprócz kompleksowych usług kosmetycznych, w gratisie otrzymasz dobre samopoczucie. Wśród popularnych zabiegów znajdziesz w tym miejscu między innymi manicure japoński.

Magia Salon Urody

Salon kosmetyczny zlokalizowany przy ulicy Życzliwej 25/1. Oprócz bogatej oferty związanej ze stylizacją paznokci skorzystasz tutaj z innych zabiegów, które zadbają o Twoją urodę. Jasna aranżacja wnętrza w stylu Glamour pozwala na relaks i daje poczucie wyjątkowości każdej klientce korzystającej z usług salonu. Gabinet oferuje różne rodzaje manicure. Specjalną usługą jest także przedłużanie paznokci na bardzo dużą długość lub w innowacyjnym kształcie np. na potrzeby sesji zdjęciowej.

Instytut Urody Prestiż

Gabinet kosmetyczny zlokalizowany przy ulicy Rynek 46/47/2 – działający od kilkunastu lat. Jedno z najpopularniejszych miejsc w zakresie pielęgnacji we Wrocławiu. O swoje dłonie mogą zadbać tutaj nie tylko Panie, ale również Panowie. Kompleksowa pielęgnacja i stylizacja dłoni to jednak nie wszystko. Oprócz tych usług w gabinecie możesz skorzystać także z usług podologa – jeżeli zauważysz, że z płytką paznokcia u stóp dzieje się coś nieprawidłowego i nie wiesz, czy decydować się na pedicure w tym przypadku.

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Salon kosmetyczny zlokalizowany przy al. Lipowej 21. To nowoczesne miejsce, gdzie zadbasz o swoje paznokcie, ale również skorzystasz z innych usług – fryzjerskich i kosmetycznych. Stylistki chętnie doradzają klientkom i dbają o to, żeby efekty ich pracy były w pełni zadowalające. W gabinecie znajdziesz ofertę łączącą ze sobą manicure oraz zabiegi pielęgnacyjne dłoni w bardzo atrakcyjnych cenach.

ASK Beauty

Gabinet kosmetologii znajdujący się przy ulicy Przyjaźni 66. To wyjątkowe miejsce, gdzie w miłej atmosferze zrelaksujesz się i zadbasz nie tylko o swoje paznokcie, ale także całe ciało. Jak podkreślają stylistyki, niepowtarzalna atmosfera sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Salon ma w swojej ofercie usługi skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

O’lala Beauty

Salon kosmetyczny zlokalizowany na ulicy Zakładowej 9BA. Bogata oferta, ogromna wiedza i doświadczenie stylistek to wizytówki tego miejsca. Wśród najpopularniejszych usług znajduje się manicure i pedicure terapeutyczny wraz z pielęgnacją dłoni. Możesz także skorzystać z innych zabiegów dopasowanych indywidualnie przez personel.

Sylia Beauty Salon

Gabinet kosmetyczny znajdujący się przy ulicy Kaszubskiej 15/U5. Oferuje pełny pakiet zabiegów na dłonie, stopy i całe ciało. Stylistki salonu podkreślają, że najważniejsze jest dla nich samopoczucie klienta, dlatego starannie troszczą się o najdrobniejsze szczegóły podczas wizyty. W tym miejscu możesz liczyć na manicure hybrydowy „pod skórki” czy nadbudowanie płytki specjalną proteinową bazą wzmacniającą. Zapłacisz też mniej za komplet mani+pedi.

La’Koshi

Salon kosmetyczny na ulicy Stacyjnej 1. Miejsce wyjątkowo egzotyczne – pełne orientalnych motywów, kwiatów i muzyki. Magia tego gabinetu polega na wzmocnieniu relaksacyjnej strony zabiegów – chociaż są one wykonywane z pełnym profesjonalizmem. Miejsce zachwyca szczególnie wszystkie zabiegane na co dzień osoby, które potrzebują zwolnić i ukoić swoje zmysły. La’Koshi słynie z zabiegu, jakim jest Callux, czyli pedicure kwasowy – doskonały dla osób z delikatną skórą stóp.

Anne Claire – fabryka piękna

Salon kosmetyczny zlokalizowany przy ulicy Zielińskiego 49. Miejsce, w którym zadbasz o paznokcie, ale także całe ciało. Zespół tworzą 3 specjalistki, które podkreślają, że zadowolenie klientów jest dla nich najważniejsze, dlatego stawiają na indywidualne podejście. Możesz liczyć na dopasowanie oferty do swoich potrzeb, a wizyta upłynie w miłej, relaksującej atmosferze. To jeden z gabinetów, gdzie w atrakcyjnej cenie przedłużysz paznokcie na szablonie.

Bellissima Atelier

Gabinet kosmetyczny znajdujący się przy ulicy Marka Hłaski 1. Miejsce swoim klimatem nawiązuje do ciepła rodzinnego – jest minimalistyczne, ale także bardzo przyjemne. Wszystko po to, abyś mógł się zrelaksować i oddać przyjemnym zabiegom – na dłonie i stopy, ale także całe ciało. W tym miejscu w bardzo dobrej cenie wykonasz wzmocniony manicure hybrydowy. Jest on polecany szczególnie osobom, u których zwykłe hybrydy trzymają się wyjątkowo krótko.

Wybierz jeden z polecanych salonów kosmetycznych – postaw na piękne paznokcie!

Zostaw Odpowiedź