Niekończąca się promocja Semilac! Sprawdź produkty Semilac w najlepszych promocyjnych cenach!

Aktualna Promocja Semilac

Mamy dla Ciebie aktualną promocję Semilac. Sprawdź sama!

1. Kup 2 lakiery hybrydowe Semilac, a bazę Fiber dostaniesz za 5zł.

2. Kup Semilac One Step Hybrid i odbierz prezent

3. Lakiery hybrydowe Semilac już od 7,99zł

Display/70/Outlet_20-750-300

4. Kup lakiery hybrydowe Semilac i odbierz płyn za 1zł

5. 2+2 na lakiery klasyczne Semilac

Przy zakupie 2 lakierów klasycznych Semilac, 2 kolejne dostaniesz gratis! Rabat nalicza się sam w koszyku sklepu Semilac.

6. Kup 2 lakiery klasyczne Semilac i odbierz pilnik za 1gr

Kup dwa dowolne lakiery klasyczne a jeden z pilników dostaniesz tylko za 1 grosz!

7. Przy zakupie 3 lakierów hybrydowych Semilac, bazę lub top Semilac dostaniesz za 5zł

Wystarczy że kupisz 3 lakiery hybrydowe Semilac, a bazę lub top będziesz mogła dostać za jedyne 5zł!

8. -20% na produkt Semilac do pielęgnacji

Jesienna promocja na produkty do pielęgnacji Semilac. Teraz możesz kupić oliwki do paznokci, kremy i odżywki Semilac 20% taniej.

Semilac – więcej niż lakiery hybrydowe

Semilac to marka, którą kojarzą nie tylko pracownicy salonów kosmetycznych, ale również wszystkie użytkowniczki lakierów hybrydowych. Choć ta nazwa przewija się przez polski rynek kosmetyków zaledwie od siedmiu lat, już zdążyła zyskać popularność i uznanie wśród fanek długotrwałych stylizacji paznokci. Warto jednak wiedzieć, że Semilac to coś więcej niż tylko produkty upiększające kobiece dłonie.

Semilac – prekursor domowych zestawów do stylizacji paznokci

Marka Semilac jest powszechni znana jako jeden z głównych polskich dystrybutorów lakierów hybrydowych oraz akcesoriów do stylizacji paznokci. Produkty tej firmy mogą poszczycić się nie tylko licznymi certyfikatami świadczącymi o bezpieczeństwie kosmetyków, ale także pozytywną opinią instytucji dermatologicznych.

Największą zaletą lakierów hybrydowych znajdujących się w asortymencie marki Semilac jest ich trwałość, ale również różnorodność baza kolorystyczna obfituje w wielowymiarowe barwy. Warto wspomnieć o tym, że to właśnie Semilac jest pierwszym polskim producentem, który zdecydował się na stworzenie zestawów startowych umożliwiających tworzenie profesjonalnych stylizacji paznokci w zaciszu domowym. W skład zestawów wchodzą wszystkie produkty niezbędne do samodzielnego manicure: lakiery, bazy, topy, pilniki, polerki, zmywacz, odtłuszczacz, a także fundament stylizacji hybrydowej – lampa UV LED.

Zakres działań jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce wytwórców branży urodowej nie ogranicza się jedynie do dystrybucji kosmetyków. Firma ta tworzy również Akademię Semilac zajmującą się szerzeniem wiedzy z zakresu stylizacji paznokci oraz organizacją szkoleń i kursów, które pozwalają manikiurzystkom na wykonywanie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na kobiecych dłoniach.

Asortyment marki Semilac – nie tylko lakiery hybrydowe

Choć polski producent kosmetyków słynie przede wszystkim z wysokiej jakości lakierów hybrydowych i wyżej wymienionych zestawów startowych do użytku domowego, asortyment marki Semilac nie ogranicza się wyłącznie do produktów do stylizacji paznokci.

Kolekcja materiałów kosmetycznych bazuje również na akrylożelach budujących, które służą do przedłużania płytki paznokciowej, a także na różnego rodzaju elementach do zdobień na hybrydzie – od pyłków przez folie aż do różnokształtnych dekoracji trójwymiarowych. W ofercie firmy znaleźć można także całą gamę kosmetyków kolorowych, takie jak pomadki, tusze do rzęs i brwi, cienie do powiek, kredki do oczu, a także bronzery, podkłady czy sypkie pudry i róże do policzków.

Jak widać, marka Semilac odznacza się różnorodnością produktową, a także trwałością tworzonych kosmetyków. Jej atutem są również przystępne ceny.